Proje Detayları

ÜRSAK - TSFP Uluslararası Online Sempozyum

2020 yılındaki en heyecan verici projelerimizden biri de 1. Uluslarası Online Üreme Sağlığını Koruma Sempozyumu idi. Coronavirus pandemisi sebebiyle bu tür etkinliklerin çevrimiçi olarak organize edilmesinin en gerekli olduğu dönemi yaşarken, yeni normalin de getirdiklerine uyum sağlamış olduk.Dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen sempozyumu başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadık.

Sponsorluk desteği veren 10 firmamızın katıldığı fuar alanımız “exhibition hall”,  destek veren 15 dernek ile oluşturduğumuz stant alanımız “affliated societies”, 20 uluslararası ve ulusal konuşmacımız ile birebir buluşabileceğiniz “meet the expert room” ve canlı yayınlarımızın izlenebildiği, interaktif katılımın açık olduğu  konferans salonu “conferance hall” ile 3 günlük sempozyumda üstelik kayıt için sıra beklemeden( 49 ülkeden)  627 kişinin katılımıyla  ile gerçekleştirdik.

Mobil telefonlardan, bilgisayarlardan erişim imkanı ile dünyanın dört bir yanından katılan katılımcılara ile gerçekleşen canlı çevrimiçi sempozyumunu  başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadık.